Samenkomst Wrkgrp ‘VRDSLCHT’ m(s)

Limburg.

Samenkomst Limburg Maasmechelen-Genk-Tongeren-Sint-Tuiden woensdag 16 oktober 2019 dekenij Genk om 14u30  Voorstellen van materialen en mogelijkheden.

Westhoek

Ieper-Kortrijk-Waregem-Roeselare.  Woensdag 30 oktober 2019 om 9u30 Kortrijk Nedervijver 1 8500 Kortirjk  De zindering

Vlaams Brabant.

Boutersem.

 

Gent algemeen overleg 2019

birgerdassonneville@hotmail.com ilse.vansteenkiste@waregem.be  par.hadewijch.kortrijk@skynet.be  Merijn.Dhondt@kortrijk.be   eleonora.hof@gmail.com   ilse.vansteenkiste@waregem.be hans.devos@gmail.com    koen@yot.be     Filip.Deheegher@ieper.be jeanmarievrijens@hotmail.com   rosette.vandenborne@telenet.be    Anneleen.DeWilde@Deinze.be    Johnny.demot@bijstandsnetwerk.be   guido.dumon@gmail.com     dominiek.vanbelle@azmmsj.be contact@serviam.org

Roeselare 2019

Maandagaovnd 14 oktober 2019   19u00 ….. Louise de Meesterlaan Petrus Parochiekerk links van de kerk. Vergadering over materiaal .

Wandelclubs –  athletiekclubs.

Wandelclub Jogging Zulte Statiestraat 15, 9870 Zulte  0471 84 72 54 mail verstuurd en telefonishc contact gehad. Info@jczulte.be Wandelclub natuurvrienden Deinze Het telefoon nummer van het secretariaat is 09/3747008 na 20.00 uur. secretariaat@wnd140.be 25 september wordt het voorstel besproken in de vergadering. Wandelclub Waregem: contactperson Luc Delodder: 0477 51 89 42    056  72 67 00  …………………  Voorzitter: Rik Verhaeghe voorzitter werd. telefonisch op de hoogte gebracht.  info@waregemsegordel.be +32(0)486 53 41 75 Secretaris: Willy De Bouvrie willy.de.bouvrie@telenet.be +32475573254  Wandelclub Ingelmunster: http://www.brigandtrotters.be/Bestuur.php Public Relations Rita Vandenbroucke ritavandenbroucke@hotmail.com Voorzitter Patrick De Croix patrick.de.croix@telenet.be  Wandelclub Marke Kortrijk  Voorzitter: Rik Bulckaen +32(0)486 75 04 71 rik.bulckaen@gmail.com Secretaris: Jean-Marie Ghekiere +32(0)478 60 20 83 jean.marie.ghekiere@gmail.com wandelclub werd telefonisch op de hoogte gebracht. eind deze maand vergadering met bevriende collega’s wandelclub. Deelname bevestigd samen met wandelclub Vichte.  Wandelclub Landegem: Buitenbeentjes: Chris mouton. Wandelclub Aalter: Secretaris: Chantal Banckaert – Tel: 051/80 90 06 wandelclubaalter@skynet.be Wandelclub Beernem: Vyncke Els Voorzitter Hommels 4, 8730 Sint-Joris (Beernem) GSM 0499 / 42 18 95 els.vyncke@telenet.be De Schuyter Roger / Onder-voorzitter Verantwoordelijke medewerkers Tuinwijk 56, 8730 Sint-Joris (Beernem) GSM 0495 / 89 54 54 roger.de.schuyter@telenet.be Wandelclub Godelievestappers Ruddervoorde vzw p/a Bakvoordestraat 9 8820 Torhout Tel. 050 21 28 27 info@godelievestappers.be Wandelclub Zedelgem: VoorzitterVerhelst Wim Achiel Rommelplein 5 – 8210 Zedelgem 0475326446 wim.verhelst@telenet.be Wandelclub Brugge: Globetrotters Luc Vermeersch Voorzitter, Co-penningmeester (financiën), Contactpersoon federatie, Verantwoordelijke ledenbeheer & busreizen, Web & Facebookbeheerder Canadezenstraat 96 8380 Lissewege GSM 0478/911 440 Email: luc@brugsche-globetrotters.be Dorine Hilderson Ondervoorzitter, Kwaliteitsverantwoordelijke, Verantwoordelijke clubwinkel August Derrestraat 78 8310 Assebroek GSM 0479/692 563 Email: dorine@brugsche-globetrotters.be

 

Atletiek verenigingen Traject Deinze-Brugge en Deinze – Gent.  Deinze: Ac Deinze Voorzitter Rita Van Kerrebroeck 09/386 08 71 uitnodiging e-mail werd verstuurd. ritavankerrebroeck@skynet.be Aalter: joggingclub:  Voorzitter  Wim De Lannoy  Bosheide 7  9880 Aalter voorzitter@jcaalter.be    0474/28 78 25  Atletiekclub Halestra VZW: Tel.: 09 374 65 16  Website: www.halestra.be  Voorzitter: Van den Berghe, Johny Markettestraat 6, 9881 Bellem 09 374 65 16 familie.vandenberghe@telenet.be De Somviele, Mark Sint-Gerolflaan 27, 9880Aalter 09 374 61 19 mark.de.somviele@skynet.be  uitnodiging e-mail werd verstuurd.Beernem:  Bert Goos-Voorzitter Algemene zaken info@beverhout.be 0499/729211 uitnodiging e-mail werd verstuurd. Telefonisch contact opgenomen. Deelname bevestigd.  Oostkamp: Baillieu Carlos Waterstraat 26 8020 Oostkamp Tel. 050 84 06 80 GSM 0477 20 70 12 E-mail carlos.baillieu@skynet.be E-mail carlos.baillieu@flacoostkamp.be uitnodiging e-mail werd verstuurd. Brugge; Olympic Brugge Sint-Pieterskerklaan 13 8000 Brugge 0486 46 23 35 info@olympicbrugge.be R.Nr. BE38 0014 0892 2572 uitnodiging e-mail werd verstuurd.  Telefonisch contact opgenomen. Deelname bevestigd.Brugge Ac Sodibrug sloot het jaar af met een totaal van 187 leden. Voorzitter Joeri Devuyst 187 leden Benedictijnenstraat 39a 8310 Assebroek Tel.: 0476-30 99 51 joeridevuyst@hotmail.com uitnodiging e-mail werd verstuurd. Telefonisch contact opgenomen. Deelname bevestigd.