Contact

Heeft u een vraag?

png-crop

VZW   Vredeslicht
Hulbeekstraat 11
9850 Deinze

0032/(0)496 68 48 67
info@vredeslicht.be

    Vul hier uw naam in.

    Email

    Waarmee kunnen wij je helpen?

    Laat ons alvast uw boodschap na.

    Hoofdverdeelpunten en aanspreekpunten VZW.

    Brugge

    Vzw Yot
    dhr.Koen Dekorte
    Theoloog
    Stalijzerstraat 19
    8000 Brugge
    050 33 68 18
    Info@yot.be

    Ieper

    dhr.Filip Deheegher
    Diensthoofd Vrede stad Ieper
    Sint-Maartensplein 3
    8900 Ieper

    tel.
    057 239 459
    vrede@ieper.be

    Leuven

    dhr. Guido Dumon,
    Coördinator Vlaams Brabant
    Ex-kabinetchef
    secr generaal esu
    Secretaris VZW Vredeslicht
    3370 Boutersem
    0475 78 09 60.
    guido.dumon@gmail.com

    Gent

    dhr. Jan Bethune
    Leerkracht Godsdienst
    Voorzitter VZW Vredeslicht
    0496 68 48 67
    jan.bethune@proximus.be

    Webmaster

    Ritco BV
    dhr. ig.Rik Calus
    Molenweg 1 9800 Gottem
    Webmaster business consultant
    Penningmeester Vzw Vredeslicht
    GSM: +32 (0)498 08 63 11
    rik@ritco.be

    Kortrijk

    Mevrouw Catherine Dupont
    Coördinatie Kortrijk
    Grote Markt 54
    8500 Kortrijk
    056 27 72 75
    catherine.dupont@kortrijk.be

    Nazareth

    De heer Donald Maebe
    Coördinator Nazarteh – De Pinte
    9810 Nazareth
    0495/630.248
    maebedonald@gmail.com

    Gent

    Dominiek van Belle
    Overwale 3
    9000 GENT
    0478 75 28 65
    dominiek@clemenspoort.be

    Geel

    De heer Marcel De Vries
    Contactpersoon Geel – Mol
    0477 35 08 12
    madevr@skynet.be

    volgt

    Gegevens Vredeslicht VZW

    Gegevens Vredeslicht Vzw
    Hulbeekstraat 11
    9850 Deinze

    BTW VAT nr: 0496684867
    Ondernemingsnr BE0746.962.059 
    Bank
    BE04 7360 6802 2831
    BIC
    KREDBEBB